Theaterjournaal hoofdpagina
In première

In de nesten [Stella Den Haag]

Regie: Hans van den Boom.

Een bevlogen voorstelling met de beroemde, beeldende muziek van Moessorgski’s ‘Schilderijententoonstelling’, voor iedereen van zes jaar en ouder! Te zien van 25 januari t/m 28 maart 2012 in Nederland en België.

“Verleden tijd, Mus, want nu zijn we betoverd, veranderd in vogels, ik in een kraai, mijn oudste zus Fabiola in een raaf en jij in een mus, allemaal omdat jij zo nodig een kabouter op het behang moest tekenen.”

Drie vogels zitten ieder in hun eigen nest, hoog boven het podium. Een raaf, een kraai en een mus. Ooit waren ze prinsessen, maar nu zijn ze veranderd in vogels. Ze zitten lelijk in de nesten, kun je wel zeggen. Hoe dat zo is gekomen? Dat vertellen ze zelf in dit betoverend sprookje. Dat daarbij de ene vogel vlotter gebekt is dan de andere spreekt natuurlijk voor zich... arme Mus.

Bron: Theatergroep Stella




Voorstelling informatie
Première:25-01-2012
Te zien tot:28-03-2012
Cast:
  • Rosa Mee
  • Shanti Straub
  • Victoria Osborn
meer...
Tekst:
  • Hans van den Boom
meer...
Muziek:
  • Modest Moessorgski
meer...
Artikelen van deze toneelgroep: meer...

Artikelen Theaterjournaal RSS
meer artikelen...
Advertentie
redacteuren
gezocht
Nieuws
meer nieuws...
Advertenties