Theaterjournaal hoofdpagina
In première

God van de slachting [NTGent]

Regie: Jan Eelen.

Een anekdote uit haar eigen leven leverde Yasmina Reza (1 mei 1959, Parijs) voldoende stof op om deze grappige tragedie te schrijven.

Twee echtparen komen samen om een volwassen oplossing te zoeken voor een incident, een vechtpartijtje dat tussen hun zonen van elf heeft plaats gevonden: de zoon van het ene koppel heeft met een stok een paar tanden uit de mond geslagen bij de zoon van het andere echtpaar. Geen probleem toch voor fatsoenlijke, moderne mensen om dat op een beschaafde manier op te lossen?

Maar het haantjesgedrag van de twee jongens Bruno en Ferdinand trekt ongenadig een sluis open van verwijten en beschuldigingen tussen de zogezegd geciviliseerde volwassenen en algauw gaat het over veel meer dan de ruzie tussen beide zoontjes. De strijd tussen de schoolvriendjes breidt zich stapvoets uit naar een clash tussen de volwassenen.


Bron: NTGent




Voorstelling informatie
Première:18-04-2012
Datum:tot en met 14-04-2013
Cast:
  • Els Dottermans
  • Frank Focketyn
  • An Miller
  • Oscar van Rompay
meer...
Tekst:
  • Yasmina Reza
meer...
Artikelen van deze toneelgroep: meer...

Artikelen Theaterjournaal RSS
meer artikelen...
Advertentie
redacteuren
gezocht
Nieuws
meer nieuws...
Advertenties
Theaterjournaal.nl plaatst cookies van Facebook/Twitter/Google/LinkedIn (lees meer). Hiervoor hebben wij uw toestemming nodig: toestaan / weigeren.