Theaterjournaal hoofdpagina
In première

Eleni en Roos [Theater Rast]

Regie: Saban Ol.

Twee oude jeugdvriendinnen en voormalig variétéartiesten, Eleni en Roos, zijn genoodzaakt hun huis in de oudste wijk van Istanbul te verkopen. De Griekse Eleni laat zich niet verjagen, tijdens de plunderingen en verwoestingen in 1955 niet, en nu ook niet. De Turkse Roos wil het verleden begraven en in deze opkomende stad een nieuw leven beginnen.
Terwijl de stad om hen heen in rap tempo verandert, passeren onderwerpen als seks, mannen, euthanasie en liefde de revue. De vriendschap tussen de vrouwen komt in een ander daglicht te staan, als hun verleden steeds meer komt boven drijven.

Een melancholische, maar ook humoristische voorstelling over twee eenzame dames die in een veranderend Istanbul op zoek zijn naar gerechtigheid.

Bron: Theater Rast




Voorstelling informatie
Première:11-03-2010
Te zien tot:24-04-2010
Cast:
  • Paulette Smit
  • Manoushka Zeegelaar Breeveld
meer...
Tekst:
  • Saban Ol
meer...
Vertaling/bewerking:
  • Ergun Simsek
  • Saban Ol
meer...
Muziek:
  • Selim Dogru
meer...

Artikelen Theaterjournaal RSS
meer artikelen...
Advertentie
redacteuren
gezocht
Nieuws
meer nieuws...
Advertenties