Theaterjournaal hoofdpagina
Nieuws
Hoofdrol voor John Vooijs in 'We Will Rock You'
John Vooijs wordt de Nederlandse Galileo, dé mannelijke hoofdrol in ‘We Will Rock You’, de nieuwe rockmusical van Joop van den Ende Theaterproducties. Er wordt op dit moment nog gezocht naar de invulling van de andere hoofdrollen. De musical gaat op 3 september 2010 in première.

Momenteel is John Vooijs te zien in de musical ‘Mamma Mia!’. Eerder was hij onder anderen te zien in ‘Tarzan’ en ‘Joseph and the Amazing Technicolor Dreamcoat’.

De musical is een coproductie in samenwerking met Queen Theatrical Productions, Michael Brenner en Ben Elton in nauwe samenwerking met de leden van de legendarische band Queen. ‘We Will Rock You’ is acht jaar geleden in première gegaan op West End in Londen en is inmiddels wereldwijd door meer dan 10 miljoen mensen gezien. Net als bij de West End versie ligt ook hier de muzikale supervisie in de handen van Queen-legendes Brian May en Roger Taylor.
Bron: Joop van den Ende Theaterproducties, Datum: 28-01-2010

Ander nieuws
meer nieuws...
Artikelen Theaterjournaal RSS
meer artikelen...
Advertentie
redacteuren
gezocht
In première
04-02 Emma's Feest
05-02 Jaloezie
05-02 Poephoofd
05-02 't Schip
05-02 Spoor
06-02 Eten met vrienden
06-02 VARA Leids Cabaret Festival 2012
07-02 Voor we verder gaan
08-02 Flow my tears
08-02 De legende van de onzichtbare stad Kitesj en het meisje Fevronja
Advertenties